Wykorzystujemy pliki cookies do poprawnego działania serwisu internetowego, oraz ulepszania jego funkcjonowania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej.
Data publikacji: 20.02.2024 A A A
SkyShowtime rozpoczyna produkcję własną w Polsce
Redakcja
Źródło: SkyShowtime

Pierwszym lokalnym projektem realizowanym na zamówienie SkyShowtime będzie serialowa adaptacja popularnego etno-kryminału "Śleboda".


Przedstawiciele serwisu SkyShowtime ogłosili dzisiaj, że firma rozpoczyna produkcję własną w Polsce. Pierwszą lokalną produkcją oryginalną realizowaną na zamówienie serwisu będzie polski serial SkyShowtime Original Śleboda. To kolejny krok w strategii firmy, która poprzez swoje zaangażowanie na lokalnych rynkach, chce poszerzać ofertę programową o seriale tworzone z myślą o widzach na poszczególnych rynkach.

 

Serial SkyShowtime Original Śleboda oparty zostanie na pierwszej części popularnej serii etno-kryminałów autorstwa Małgorzaty Fugiel-Kuźmińskiej oraz Michała Kuźmińskiego. Producentką serialu jest Magdalena Szwedkowicz, a za reżyserię odpowiada Michał Gazda.

 

Cieszę się, że rok od rozpoczęcia działalności w Europie Środkowo-Wschodniej, możemy ogłosić pierwszy polski serial oryginalny, który wyprodukowany zostanie na nasze zamówienie - Ślebodę. To dla nas ważny krok, którym chcemy zaznaczyć zaangażowanie w dostarczanie naszym odbiorcom wysokiej jakości lokalnych treści – powiedział Kai Finke, Chief Content Officer w SkyShowtime.

 

Więcej szczegółów dotyczących tego projektu zostanie ogłoszonych w późniejszym czasie.

 

Źródło informacji: SkyShowtime

Podziel się treścią artykułu z innymi:
Wyślij e-mail
KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy
POLECAMY TEMATY
„Złote runo – sztuka Gruzji”
Muzeum Narodowe w Krakowie zaprasza na pierwszą nie tylko w ...
Twórcy i twórczynie gry Cyberpunk 2077 zdobywcami nagrody podczas gali BAFTA Games Awards 2024
CD PROJEKT RED informuje, że w trakcie tegorocznej 20. gali ...
Afrykańskie Nowe Fale w programie 24. MFF mBank Nowe Horyzonty
Stara zasada promocji głosi, że „lepiej nie zaczynać od ...