Wykorzystujemy pliki cookies do poprawnego działania serwisu internetowego, oraz ulepszania jego funkcjonowania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej.
Data publikacji: 13.02.2024 A A A
INSIDER_LOVE. Zakochajcie się w kinie jeszcze bardziej!
Redakcja
Materiał prasowy organizatora

Kwiaty, czekoladki, romantyczna kolacja, a co powiecie na walentynkowy prezent, który zwiąże Was ze sobą na dłużej? A już na pewno do maja! Karnet INSIDER_LOVE to przede wszystkim propozycja dla osób zakochanych w kinie, niekoniecznie par. Już teraz zostańcie INSIDERAMI 64. Krakowskiego Festiwalu Filmowego.


Krakowski Festiwal Filmowy to przestrzeń, gdzie wybitni i uznani filmowcy z całego świata spotykają się z debiutantami, a publiczność staje oko w oko z twórcami i bohaterami filmów. To festiwal uroczystych premier i trampolina do międzynarodowej kariery, ale przede wszystkim miejsce spotkań prawdziwych insiderów i insiderek, kochających kino – w kameralnych salach legendarnych krakowskich kin studyjnych i w wirtualnym świecie seansów online. Serce dokumentu i krótkiego metrażu bije w Krakowie!

W programie tegorocznej edycji znajdzie się ok. 200 filmów z całego świata, w tym ponad 100 premier światowych i polskich, a festiwal odbędzie się w krakowskich kinach (od 26 maja do 2 czerwca) i na KFF VOD (od 31 maja do 16 czerwca)! Filmy zostaną zaprezentowane w 3 konkursach międzynarodowych (dokumentalny, krótkometrażowy i DocFilmMusic), w konkursie polskim oraz w licznych cyklach pozakonkursowych (m.in. Fokus na Rumunię, Docs+Science, Panorama polskiego dokumentu czy Kids&Youth. Kino dla młodych) i pokazach specjalnych. 

Zostańcie INSIDERSKĄ parą (niekoniecznie romantyczną) i do 29 lutego kupcie sobie karnet INSIDER_LOVE na 200 filmów w promocyjnej cenie. Oferta tylko dla bardzo zakochanych w kinie!


Krakowski Festiwal Filmowy jest na ekskluzywnej liście wydarzeń filmowych kwalifikujących do Oscara® w kategoriach krótkometrażowych (fabuła, animacja, dokument) oraz pełnometrażowego filmu dokumentalnego, a także rekomenduje do Europejskiej Nagrody Filmowej w tych samych kategoriach.

64. Krakowski Festiwal Filmowy odbędzie się od 26 maja do 2 czerwca 2024 w kinach oraz na KFF VOD od 31 maja do 16 czerwca 2024.

 

Informacja prasowa organizatora

Podziel się treścią artykułu z innymi:
Wyślij e-mail
KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy
POLECAMY TEMATY
„Złote runo – sztuka Gruzji”
Muzeum Narodowe w Krakowie zaprasza na pierwszą nie tylko w ...
Twórcy i twórczynie gry Cyberpunk 2077 zdobywcami nagrody podczas gali BAFTA Games Awards 2024
CD PROJEKT RED informuje, że w trakcie tegorocznej 20. gali ...
Afrykańskie Nowe Fale w programie 24. MFF mBank Nowe Horyzonty
Stara zasada promocji głosi, że „lepiej nie zaczynać od ...