Wykorzystujemy pliki cookies do poprawnego działania serwisu internetowego, oraz ulepszania jego funkcjonowania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej.
Data publikacji: 25.07.2023 A A A
Rozpoczął się nabór do Międzynarodowego People's Jury 17. edycji Pięciu Smaków!
Redakcja
Źródło: Festiwal "Pięć smaków"

Kochasz kino? Lubisz o nim pisać, mówić i dyskutować? Chcesz zdobyć nowe umiejętności? Spróbuj swoich sił w People's Jury Pięciu Smaków! To unikalny projekt, w którym to nie branżowi specjaliści, ale pełni pasji i energii entuzjaści kina oceniają filmy konkursowe oraz podejmują decyzję, który z festiwalowych tytułów otrzyma Grand Prix. Zapraszamy do Warszawy pasjonatów kina azjatyckiego z całej Europy!


Założenie Międzynarodowego People's Jury jest proste – dziewięciu miłośników azjatyckiego kina z Polski i Europy spotka się w Warszawie na 17. edycji festiwalu Pięć Smaków, aby wspólnie obejrzeć i przedyskutować filmy z sekcji konkursowej Nowe Kino Azji, a następnie wybrać jej zwycięzcę. Obradom będą towarzyszyć warsztaty związane z różnymi formami współczesnej krytyki filmowej (pisemnej i audiowizualnej) i umiejętnościami organizacyjnymi, przydatnymi przy realizacji wydarzeń filmowych.

 

Podczas intensywnego, siedmiodniowego pobytu w Warszawie, jurorzy będą mogli poszerzyć swoje filmowe horyzonty, udoskonalić swoje umiejętności pisarskie i redaktorskie, poznać różnorodne aspekty produkcji festiwalu filmowego i uczestniczyć w dynamicznym życiu festiwalowym, począwszy od żywych dyskusji wokół obejrzanych filmów, po spotkania z naszymi gośćmi i gościniami z Azji.

 

Wszystkie zajęcia, spotkania oraz dyskusje odbywać się będą w języku angielskim. Organizatorzy projektu People's Jury zapewnią uczestnikom transport do i z Warszawy na terenie Polski, zakwaterowanie w hotelu na czas trwania warsztatów (15-22 listopada), wyżywienie, opiekę merytoryczną podczas festiwalu oraz akredytację festiwalową. Zachęcamy do wzięcia udziału także osoby spoza Polski, jeśli mogą sobie pozwolić na zorganizowanie transportu z zagranicy na własny koszt.

 

Rekrutacja do People's Jury trwa do 10 września!

 

Więcej na stronie piecsmakow.pl

 

Źródło informacji: Festiwal "Pięć smaków"

Podziel się treścią artykułu z innymi:
Wyślij e-mail
KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy
POLECAMY TEMATY
SkyShowtime rozpoczyna produkcję własną w Polsce
Pierwszym lokalnym projektem realizowanym na zamówienie SkyShowtime ...
Czarne owce są wśród nas. I całkiem nieźle sobie radzą. Mastercard OFF CAMERA 2024
Od greckiej komedii „The Summer with Carmen”, przenoszącej ...
INSIDER_LOVE. Zakochajcie się w kinie jeszcze bardziej!
Kwiaty, czekoladki, romantyczna kolacja, a co powiecie na walentynkowy ...
Zakochaj się w Kamienicy. Luty pod znakiem miłości!
Przez cały miesiąc Teatr Kamienica w Warszawie celebruje MIŁOŚĆ! ...