Wykorzystujemy pliki cookies do poprawnego działania serwisu internetowego, oraz ulepszania jego funkcjonowania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej.
Ferie zimowe: Akrobatyka
A A A
Data imprezy: 13.02.2023 - 17.02.2023 | Miasto: WarszawaAutor: Dom Kultury Zacisze

13-17 lutego 2023, poniedziałek-piątek, godz. 17.00-18.00

Opłata: Karnet 160 zł/5 dni

Zapraszamy dzieci w wieku 8-12 lat na zajęcia akrobatyki, podczas których dzieci rozwiną nowe umiejętności gimnastyczne i akrobatyczne. Wykwalifikowana kadra zapewnia dzieciom bezpieczeństwo, fantastyczną zabawę oraz wsparcie w kształtowaniu umiejętności motorycznych i prawidłowej postawy.

Na zajęciach skupimy się na koordynacji ruchowej i gibkości. Wykonywane ćwiczenia pomogą przygotować się do coraz bardziej złożonych elementów ruchowych, pomagających zaadaptować uczestników do każdego rodzaju wykonywanego sportu.

Poglądowy plan zajęć: balans i równowaga (m.in. stanie na rękach, głowie, mostek), przerzut bokiem oraz w przód i tył, aranż wykonywanych elementów, rozciąganie.
Treningi prowadzone są z zachowaniem należytej ostrożności i asekuracji instruktora, który przede wszystkim dba o bezpieczeństwo uczestników. Uczymy się poprzez zabawę, ale nie zapominamy o zaangażowaniu i dobrym humorze. Zajęcia prowadzi Break Away.

Instruktorka Sandra Wrzosek.

Sandra Wrzosek, przygodę z akrobatyką i gimnastyką artystyczną rozpoczęła będąc jeszcze dzieckiem. Była zawodniczka Legion Warszawa, przez ponad 10 lat szkoliła się pod okiem najlepszych trenerów z Polski i za granicy. Podczas swojej kariery odniosła wiele sukcesów na zawodach krajowych i międzynarodowych. Od ponad 6 lat realizuje się jako trenerka. To niesamowita satysfakcja móc przekazywać dzieciom zamiłowanie do sportu oraz wyławiać kolejne talenty gimnastyki artystycznej. W pracy z dziećmi najważniejsze są dla niej nauka przez zabawę oraz odpowiednie dopasowanie się do indywidualnych potrzeb podopiecznych.


Impreza biletowana

Kontakt z organizatorami:

Dom Kultury "ZACISZE"
w Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy
ul. Blokowa 1, 03-641 Warszawa

tel.: 22 679 84 69, 22 743 87 10

Podziel się treścią artykułu z innymi:
Wyślij e-mail
KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy